Poděkování od Barunky

Chtěli bychom jménem naší Barunky a vlastně celé rodiny vyjádřit spolku Medvídek poděkování za veškerou podporu, zejména v souvislosti se získáváním prostředků na výcvik asistenčního psa. 
Cesta k Maxovi byla dlouhá a ne zcela jednoduchá, Bára při ní překonala spoustu překážek, včetně strachu ze zvířat či problému dotknout se zvířecí srsti. O tom je více psáno v medailonku na stránkách společnosti Pes pro tebe, která Maxe vycvičila pesprotebe.com/max-pro-barunku,76.html
 
Náklady na výcvik se vyšplhaly do výše 224.800,-- Kč (v této částce je zahrnuta roční předvýchova, osmiměsíční výcvik, veterinární péče, strava, veškeré pomůcky a vybavení). Prostředky se sháněly různými cestami - prostřednictvím nadací, sponzorů, benefičních akcí, aukce na Facebooku www.facebook.com/aukceprobarunku/
 
Spolek Medvídek nám pomohl jak věnováním výtěžku z benefičního večera, tedy částkou 8.000,-- Kč, tak účastí členů na výše zmiňovaných aukcích, jejichž konečný výtěžek věnovaný na výcvik Maxe dosáhl krásných 25.000,-- Kč. 
 
A tak, milí přátelé, i díky vám Barunka má Maxe <3 
 
Chci vám poděkovat nejen za Báru, ale za náš všechny - za to, jací jste, za podporu, kterou díky spolku Medvídek máme, za vaši práci a čas, který Medvídkovi věnujete. Za naše společná setkání, ať už v klubu, v kavárně či na pobytech... za sdílení zkušeností, za informace, které se dozvídáme díky přednáškám či besedám... za tu spoustu pohody a legrace, kterou si s vámi a vašimi dětmi užíváme. 
 
 
Zdraví 
Babu a její smečka :)